EXB-2HV513JV
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-2HV513JV
Beschreibung:
RES ARRAY 8 RES 51K OHM 1506
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 62.5mW