EXB-34V7R5JV
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-34V7R5JV
Paket:
0606
Beschreibung:
RES ARRAY 2 RES 7.5 OHM 0606
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0606
Series EXB
Power Per Element 62.5mW