EXB-H6V224J
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-H6V224J
Paket:
6-SIP
Beschreibung:
RES ARRAY 3 RES 220K OHM 6SSIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 3
Height - Seated (Max) 0.106" (2.69mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.329" L x 0.087" W (8.35mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 6-SIP
Series EXB
Power Per Element 100mW