EXB-N8V474JX
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-N8V474JX
Paket:
0804
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804
Auf Lager : 24157
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series EXB
Power Per Element 31mW