EXB-Q16P103J
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXB-Q16P103J
Paket:
1506
Beschreibung:
RES ARRAY 15 RES 10K OHM 1506
Auf Lager : 9414
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 15
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1506
Series EXB
Power Per Element 25mW