EXC-CET103U
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXC-CET103U
Beschreibung:
FILTER LC(T) 0.01UF 32MHZ SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Attenuation Value 25dB @ 15MHz ~ 120MHz
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 32MHz (Cutoff)
Values C = 10000pF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series EXCCET
Type Low Pass
Package / Case 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.118" (3.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) 0.05
Current 2 A