EXC450SMI
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
EXC450SMI
Beschreibung:
RF ANT 460MHZ WHIP STR SMA MALE
Benutzer handbuch
Frequency Range 450MHz ~ 470MHz
Applications Bluetooth, Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 6.900" (175.26mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
VSWR 1.5
Series EXC
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 460MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)