EXL30BNX
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
EXL30BNX
Beschreibung:
RF ANT 33MHZ WHIP STR BNX CONN
Benutzer handbuch
Frequency Range 30MHz ~ 36MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination BNX
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 11.100" (281.94mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series EXL
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 33MHz
Power - Max 5 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)