TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
EXR144BN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RF ANT 146MHZ WHIP TILT BNC MALE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Frequency Range | 144MHz ~ 148MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | BNC Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 8.000" (203.20mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 1.5 |
| Series | EXR |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 146MHz |
| Power - Max | 50 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |
| Base Product Number | EXR144 |