Zuhause / Capacitor Kits / EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS
minImg
EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS
EXXELIA Temex
Produkt-Nr.:
EXT-VOLTCHBC0R1-1R0KITG1ROHS
Hersteller:
EXXELIA Temex
Beschreibung:
CAP KIT CERAMIC 0.1PF-1PF 100PC
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series CH
Applications RF, Microwave, High Frequency
Capacitance Range 0.1pF ~ 1pF
Kit Type Ceramic
Packages Included 1111 (2828 Metric)
Mfr EXXELIA Temex
Tolerance ±0.05pF, ±0.1pF
Quantity 100 Pieces (10 Values - 10 Each)
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Non-Magnetic
Voltage - Rated 1500V (1.5kV)