Essentra Components
Produkt-Nr.:
EXWHC2-250-01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.21945
$2.1945
25
$0.19456
$4.864
50
$0.18164
$9.082
100
$0.16872
$16.872
250
$0.149264
$37.316
500
$0.142766
$71.383
1000
$0.116812
$116.812
2500
$0.107074
$267.685
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.157" (4.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking, Round |
| Screw Size | #6 (M4) |
| Series | Richco |
| Type | Clip, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.827" (21.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.394" (10.00mm) |
| Material Thickness | 0.039" (1.00mm) |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | EXWHC2 |