Chinsan (Elite)
Produkt-Nr.:
EY1C681MP51015E
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.722
$0.722
10
$0.5339
$5.339
50
$0.42693
$21.3465
100
$0.36594
$36.594
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 605 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 7000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | EY |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.21 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 64 mOhms |