EYG-A121802F
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EYG-A121802F
Beschreibung:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Auf Lager : 74
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage In-Plane Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 180.00mm x 115.00mm
Material Graphite
Thermal Conductivity 1000W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0008" (0.020mm)