Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EYP-2BH134
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TCO 250VAC 134C (273F) RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Maximum Temperature Limit | 200°C (392°F) |
| Approval Agency | BEAB, CCC, CSA,cUL, PSE, UL, VDE |
| Holding Temperature | 95°C (203°F) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | H |
| Voltage Rating - DC | 50 |
| Type | Fuse |
| Reset Temperature | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 250 |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Box |
| Rated Functioning Temperature | 134°C (273°F) |
| Base Product Number | EYP-2 |