Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
EZ-11-J
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR OPTICAL 5M BOX NPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C (TA) |
| Response Time | 12ms |
| Sensing Distance | 196.850" (5m) |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 25 mA |
| Product Status | Active |
| Series | EZ-10 |
| Package / Case | Box |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Package | Box |
| Base Product Number | EZ-11 |