EZA-CT10AAAJ
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EZA-CT10AAAJ
Beschreibung:
FILTER RC 22 OHM/10PF SMD
Auf Lager : 1362
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order 1st
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency -
Values R = 22Ohms, C = 10pF
Voltage - Rated 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series EZACT
Type Low Pass
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Channels 4
Technology RC
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.026" (0.65mm)