Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EZA-CT10AAAJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FILTER RC 22 OHM/10PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.779
$0.779
10
$0.4731
$4.731
25
$0.39178
$9.7945
50
$0.33972
$16.986
100
$0.293835
$29.3835
250
$0.24187
$60.4675
500
$0.209228
$104.614
1000
$0.183464
$183.464
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | - |
| Filter Order | 1st |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | R = 22Ohms, C = 10pF |
| Voltage - Rated | 12V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Obsolete |
| ESD Protection | No |
| Series | EZACT |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Number of Channels | 4 |
| Technology | RC |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Height | 0.026" (0.65mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 22 |
| Base Product Number | EZA-CT |