EZA-DT12AAAJ
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EZA-DT12AAAJ
Beschreibung:
FILTER RC(PI) 22 OHM/47PF SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order 1st
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency -
Values R = 22Ohms, C = 47pF
Voltage - Rated 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series EZADT
Type Low Pass
Package / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Number of Channels 4
Technology RC (Pi)
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.033" (0.85mm)