EZA2500-32048CO
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
EZA2500-32048CO
Beschreibung:
DC-DC BI-DIRECTIONAL CONVERTER,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 380V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Rack Mount
Size / Dimension 16.65" L x 15.75" W x 1.72" H (422.8mm x 400.0mm x 43.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 52A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 300V
Series EZA2500 (2500W)
Power (Watts) 2496W
Type Enclosed, Bidirectional
Efficiency 92%