Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
F-131P
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 1.5VA TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 30.15mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 39.67mm L x 35.31mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 376mA, Series 188mA |
| Weight | 0.219 lb (99.34 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Single Primary |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 1.5VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 4V, Series 8V |