F03B250V3-2-10A
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
F03B250V3-2-10A
Beschreibung:
FUSE GOVT 250V
Benutzer handbuch
Series -
Package / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Package Bulk
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)