F1199AA10
Curtis Industries
Produkt-Nr.:
F1199AA10
Hersteller:
Curtis Industries
Beschreibung:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Quick Connect
Approval Agency CE, CSA, TUV, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series F1199
Mfr Curtis Industries
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 10 A