F127T254P05
Chip Quik Inc.
Produkt-Nr.:
F127T254P05
Hersteller:
Chip Quik Inc.
Beschreibung:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Auf Lager : 48
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Proto-Advantage
Number of Positions 5
Mfr Chip Quik Inc.
Proto Board Type Plated Through Hole to Plated Through Hole
Pitch 0.050" (1.27mm)
Material FR4 Epoxy Glass
Package Bulk
Product Status Active
Board Thickness 0.063" (1.60mm)