Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
F24-500-C2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.5545
$10.5545
10
$7.7957
$77.957
25
$7.19644
$179.911
50
$6.95628
$347.814
100
$6.764475
$676.4475
250
$6.668544
$1667.136
500
$6.596572
$3298.286
1000
$6.476625
$6476.625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 36.50mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 47.63mm L x 39.67mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 1A, Series 500mA |
| Weight | 0.7 lb (317.51 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Split Pack™, Class 2/3, F |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Tube |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 12V, Series 24V |