C&K
Produkt-Nr.:
F2UOA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSH DPDT 0.5A 125V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.938
$1.938
10
$1.7366
$17.366
25
$1.64236
$41.059
50
$1.56389
$78.1945
100
$1.493115
$149.3115
250
$1.430206
$357.5515
500
$1.335909
$667.9545
1000
$1.273048
$1273.048
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin, Solder Lug |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | F |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | White |