Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
F38000106
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR LINEAR 152.4MM WIRE LEAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Termination Style | Wire Leads |
| Actuator Type | Round Shaft |
| Resistance Tolerance | ±20% |
| For Measuring | Linear Position |
| Mounting Type | Custom |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | - |
| Resistance | 9 kOhms |
| Series | MLT |
| Package / Case | Cylinder, Wire Leads |
| Output Signal | - |
| Technology | Resistive |
| Linearity | ±1% |
| Voltage - Supply | 30V |
| Output | Resistive |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Bulk |
| Linear Range | 0 ~ 152.40mm (0 ~ 6.00") |