KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F380J476MSA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 0805
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.7575
$1.7575
10
$1.387
$13.87
50
$1.20251
$60.1255
100
$1.040535
$104.0535
500
$0.78622
$393.11
1000
$0.693718
$693.718
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | S |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200mOhm @ 100kHz |
| Ratings | - |
| Series | F38 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |