KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F381A226MMAAXE
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT POLY 22UF 10V 0603
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.59565
$5.9565
50
$0.47652
$23.826
100
$0.4085
$40.85
500
$0.323418
$161.709
1000
$0.272346
$272.346
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Manufacturer Size Code | M |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm @ 100kHz |
| Ratings | - |
| Series | F38 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |