F3EM2-018-1500
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
F3EM2-018-1500
Beschreibung:
1500 L 18MM PITCH SERIAL OUT
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IEC IP65
Response Time 4ms
Sensing Distance 590.551" (15m)
Output Configuration Analog, Serial
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (880nm)
Product Status Active
Connection Method Connector
Series -
Voltage - Supply 24VDC