Techflex
Produkt-Nr.:
F6H0.50BK50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SELF WRAP 1/2" X 50' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$97.2705
$97.2705
5
$91.1943
$455.9715
10
$85.1143
$851.143
20
$80.858775
$1617.1755
50
$79.03506
$3951.753
100
$77.211155
$7721.1155
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | Fluid Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® Heavy |
| Type | Self Wrap |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Wall Thickness | 0.057" (1.45mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Width | - |
| Base Product Number | F6H0 |
| Heat Protection | - |