Techflex
Produkt-Nr.:
F6N0.75OR50
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SELF WRAP 3/4" X 50' ORANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$57
$57
5
$53.4337
$267.1685
10
$49.87215
$498.7215
20
$47.3784
$947.568
50
$46.30984
$2315.492
100
$45.241185
$4524.1185
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Orange |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® |
| Type | Self Wrap |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Wall Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | F6N0 |
| Heat Protection | - |