Techflex
Produkt-Nr.:
F6N1.00BK100
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SELF WRAP 1" X 100' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$105.792
$105.792
5
$99.18
$495.9
10
$92.568
$925.68
20
$87.9396
$1758.792
50
$85.956
$4297.8
100
$83.9724
$8397.24
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® |
| Type | Self Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 1.000" (25.40mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Wall Thickness | 0.038" (0.96mm) |
| Features | Chemical Resistant, Clean Cut |
| Package | Box |
| Width | - |
| Base Product Number | F6N1 |
| Heat Protection | - |