Techflex
Produkt-Nr.:
F6Q0.38BK75
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SELF WRAP 3/8" X 75' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$63.897
$63.897
5
$59.9013
$299.5065
10
$55.9075
$559.075
20
$53.1126
$1062.252
50
$51.91446
$2595.723
100
$50.716415
$5071.6415
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® Quiet |
| Type | Self Wrap |
| Length | 75.00' (22.86m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.375" (9.53mm) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | Techflex |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Wall Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Features | Clean Cut, Noise Reduction |
| Package | Box |
| Width | - |
| Base Product Number | F6Q0 |
| Heat Protection | - |