Heyco Products Corporation
Produkt-Nr.:
F8404
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HPAS 16MM 50M COIL BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$105.678
$105.678
10
$96.97885
$969.7885
25
$93.24896
$2331.224
50
$90.14075
$4507.0375
100
$85.167405
$8516.7405
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Diameter - Inside | 0.470" (11.94mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Liquid Protection | Oil Resistant |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.620" (15.75mm) |
| Type Attributes | Convoluted, Corrugated |
| Series | - |
| Type | Wire Loom, Protective Hose |
| Length | 164' (50.00m) |
| Environment Protection | UV Resistant |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | - |
| Heat Protection | - |