F911A476MBA
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F911A476MBA
Beschreibung:
CAP TANT 47UF 20% 10V 1411
Auf Lager : 419
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm
Series F91
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 47 µF