F911V106MNC
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F911V106MNC
Beschreibung:
CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Auf Lager : 3936
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code N
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm
Series F91
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10 µF