F950J337KBAAQ2
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F950J337KBAAQ2
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 1411
Auf Lager : 10322
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm
Series F95, Frameless™
Type Conformal Coated
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 330 µF