F971C335MAAHT3
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F971C335MAAHT3
Beschreibung:
CAP TANT 3.3UF 20% 16V 1206
Auf Lager : 2000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.5Ohm
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 3.3 µF