KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F971V474KAA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT 0.47UF 10% 35V 1206
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.45315
$4.5315
50
$0.36271
$18.1355
100
$0.31084
$31.084
500
$0.246107
$123.0535
1000
$0.207252
$207.252
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10Ohm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | F97 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | Automotive, High Reliability |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |