KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
F980J476MSAAH1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.39615
$3.9615
50
$0.29944
$14.972
100
$0.260775
$26.0775
500
$0.193135
$96.5675
1000
$0.16416
$164.16
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | S |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1Ohm @ 100kHz |
| Ratings | - |
| Series | F98 |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |