Zuhause / Monitors / FA1045-NP/C/T
minImg
FA1045-NP/C/T
Lilliput Electronics (USA) Inc.
Produkt-Nr.:
FA1045-NP/C/T
Beschreibung:
10.1" 19201080 LED RES TOUCH MON
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen 4 Wire Resistive
Diagonal Screen Size 10.40" (264.16mm)