FA23X7S2A106KRU06
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
FA23X7S2A106KRU06
Beschreibung:
CAP CER 10UF 100V X7S RAD
Auf Lager : 670
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Temperature Coefficient X7S
Mfr TDK Corporation
Capacitance 10 µF