Fairchild Semiconductor
Produkt-Nr.:
FAN3226CMPX
Hersteller:
Paket:
8-MLP (3x3)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FULL BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
550
$0.5225
$287.375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Inverting |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | 12ns, 9ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MLP (3x3) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 3A |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Channel Type | Independent |
| Package | Bulk |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |
| Base Product Number | FAN3226 |