FBR07HA121NB-00
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
FBR07HA121NB-00
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FERRITE BEAD 120 OHM RADIAL 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 50 MHz
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.295" Dia (7.50mm)
Height (Max) 0.295" (7.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series FB
Package / Case Radial
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 7A