Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
FBTH1608HL331-T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 210mOhm |
| Impedance @ Frequency | 330 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | FB |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 600mA |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |