IDEC
Produkt-Nr.:
FC6A-T08P1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
OUTPUT MODULE 8 SOL ST 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$188.043
$188.043
10
$185.43525
$1854.3525
25
$182.82332
$4570.583
50
$156.70554
$7835.277
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Termination Style | Pluggable Screw Terminal |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Series | FC6A |
| Number of Outputs and Type | 8 - Solid State |
| Type | Output Module |
| For Use With/Related Products | FC6A Series |
| Number of Inputs and Type | - |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | IDEC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FC6A |