Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
FCC20631AATP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CHIP 0.63A 50VDC 0805
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.1995
$0.1995
5
$0.1957
$0.9785
10
$0.18715
$1.8715
50
$0.16701
$8.3505
100
$0.15542
$15.542
250
$0.138168
$34.542
500
$0.11514
$57.57
1000
$0.109383
$109.383
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.27 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 630 mA |
| Fuse Type | - |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W x 0.024" H (2.00mm x 1.25mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Kamaya Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |