Zuhause / Fuses / FCCR16501ABTP
minImg
FCCR16501ABTP
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
FCCR16501ABTP
Beschreibung:
FUSE CHIP 0.63A 50VDC 0603
Auf Lager : 4799
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Response Time -
DC Cold Resistance 300 Ohms
Color -
Approval Agency CSA, UL
Current Rating (Amps) 500 mA
Fuse Type -
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Product Status Active
Series -
Voltage Rating - DC 50 V