Amphenol ICC (Commercial Products)
Produkt-Nr.:
FCE17A15SM451
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FILTER D-SUB CONNECTOR, SOLDER C
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$16.5205
$16.5205
10
$14.3165
$143.165
25
$13.56866
$339.2165
50
$13.3722
$668.61
100
$11.799
$1179.9
250
$11.012362
$2753.0905
500
$10.776401
$5388.2005
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Dielectric Material | Thermoplastic |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Filter |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Termination | Solder Cup |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | Stamped |
| Series | FCE17 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Box |