FCM 2012KF-121T08
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
FCM 2012KF-121T08
Beschreibung:
120 OHMS @ 100 MHZ 1 SIGNAL LINE
Auf Lager : 7724
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FCM2012
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA