Zuhause / Oscillators / FCO2C01105918CDY00
minImg
FCO2C01105918CDY00
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Produkt-Nr.:
FCO2C01105918CDY00
Beschreibung:
XTAL OSC XO 11.059MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.038" (0.96mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 11.059 MHz